Poduszka „Cicha nocka”

23.09.2017 | Sklepik

IMG_0045Poduszka wykonana jest wyłącznie z naturalnych materiałów. Sypkie wypełnienie zapewnia dopasowanie się poduszki do naszego ciała.

 

Skład:

  • Łuska gryczana ~ 800 g
  • Gorczyca ~ 300 g
  • Bursztyn ~ 30 g

Poduszka oraz wewnętrzny wkład uszyte są z wytrzymałej tkaniny bawełnianej, Poszewki wykonane są natomiast z wysokiej jakości przewiewnej tkaniny lnianej, wykazującej działanie antybakteryjne, dużą odporność na tarcie i rozciąganie oraz wysoką absorpcję wilgoci. Jednocześnie len nie elektryzuje się, jest antyalergiczny i biodegradowalny.

Wnętrze poduszki wypełnione jest łuską gryczaną, która doskonale odprowadza wilgoć oraz poprawia ukrwienie skóry i mięśni. Budowa łuski wspiera naturalny przepływ powietrza, a jej właściwości uniemożliwiają rozwój bakterii i grzybów.

Na całej długości poduszki w jej centralnej części, znajdują się kanały wypełnione ziarnem gorczycy, mającym działanie silnie rozgrzewające i przeciwreumatyczne, zmieszanym z surowym bursztynem, który wytwarza korzystne dla naszego organizmu jony ujemne.

Połączenie łuski gryczanej, gorczycy i bursztynu zastosowane w poduszce „CICHA NOCKA„znacznie zwiększa ich działanie na nasz organizm.

Stosowanie poduszki wspiera leczenie m.in. bólu głowy, stawów, mięśni, nerwobólów, bólu reumatycznego, pomaga usunąć zmęczenie, zlikwidować bezsenność i dodatnio wpływa na samopoczucie. Ponadto wzmacnia układ immunologiczny, wspomaga układ nerwowy i przeciwdziała nadmiernemu poceniu.

Wsad poduszki – bez prania i czyszczenia, można wietrzyć i wystawiać na słońce.

Poszewka – prać w temp. 30 st.

Działanie gorczycy utrzymuje się przez ok. 3 lata, do 5 lat ze zmniejszoną skutecznością. Przy intensywnym użytkowaniu wyrobu, zaleca się wymianę po 2 latach.

 

 

Zamówienia prosimy składać mailowo : osrodek.korart@gmail.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>